• Dlaczego my?
    Dlaczego my?

    Zapewniamy pewne, sprawne i technicznie skuteczne funkcjonowanie zasilania gwarantowanego.

O firmie

Firma Nowoczesne Technologie Zasilania istnieje na rynku od sierpnia 2010 roku, jednak doświadczenie serwisowe w branży zasilania gwarantowanego budowaliśmy od 1998 roku. Obecnie nasz opieka serwisowa obejmuje dużych klientów biznesowych i duże centra danych. Nasza oferta jest konkurencyjna do ofert znanych i renomowanych firm tej branży.

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne i dysponujemy wiedzą techniczną potrzebną do skutecznego serwisowania, praktycznie każdego zasilacza UPS. Od niedawna rozszerzyliśmy ofertę o serwis kompletnych systemów zasilania gwarantowanego, UPS-Agregat-SZR. Oferujemy kompleksową obsługę serwisową dla małych i średnich Data Centers.

Nasz cel to zapewnienie naszy Klientom pewnego, sprawnego i technicznie skutecznego funkcjonowania zasilania gwarantowanego. Wychodzimy naprzeciw każdym wyzwaniom i nie boimy się trudnych i wymagających warunków serwisowych. Z naszej strony zapewniamy solidność oraz lojalność. Budujemy swój biznes na uczciwości i zapewniamy oddanie każdej sprawie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.