• Dlaczego my?
    Dlaczego my?

    Zapewniamy pewne, sprawne i technicznie skuteczne funkcjonowanie zasilania gwarantowanego.

Serwis UPS na terenie Warszawy i całej Polski

Zasilanie gwarantowane to układ składający się z kilku powiązanych ze sobą elementów będących ze sobą w korelacji połączeniu gwarantującym bezprzerwowe zasilanie dla ważnych odbiorów energii elektrycznej takiej jak serwerownie, szpitale, centra danych czy obiekty telekomunikacyjne. Zadaniem zasilacza UPS jest zapewnienie energii elektrycznej podczas zaniku napięcia trwającego nie dłużej niż kilka do kilkunastu minut. Podczas zaniku napięcia zasilającego energia do zasilania odbiorów czerpana jest z baterii akumulatorów zainstalowanych w zasilaczu UPS i będących integralną jego częścią. Wzajemna współpraca całego sytemu, jak również coroczne testy i przeglądy konserwacyjne, dają pewność stabilności zasilania i gwarantują skuteczność systemów komputerowych opartych na zasilaczach UPS. Wiedza na temat funkcjonowania i wzajemnej współpracy systemów zasilania gwarantowanego nie jest wiedzą tajemną - jest natomiast inną i różną od wiedzy tradycyjnej energetyki zawodowej. My ją posiadamy, dlatego może oferować najwyższej jakości usługi serwisu UPS w Warszawie oraz w całej Polsce.

Kompleksowość usług serwisu UPS

Usługi serwisowe zasilaczy UPS to nie tylko specyficzna wiedza, ale również dostęp do podzespołów naprawczych, niezbędnej wiedzy czy choćby licencyjnego oprogramowania niezbędnego do obsługi w/w. Usługi serwisu UPS pozwalają oszczędzić znaczne sumy w przypadku wystąpienia awarii. Pozwalają również zminimalizować problemom związany z niekontrolowanym wyłączeniem systemów komputerowych oraz ze stratami danych lub wręcz uszkodzeniem komputerów czy serwerów wskutek zaniku napięcia. 

Coroczny test, czy choćby przegląd techniczny przeprowadzany przez autoryzowany serwis lub firmę posiadającą przeszkoloną kadrę, zapobiega niekontrolowanym awariom i przestojom komputerów. Systemy komputerowe są tylko na tyle skuteczne, na ile pewne jest zasilanie gwarantowane tych systemów. Bez skutecznego zasilania nie będzie efektywnie działał żaden system komputerowy. Wykonywany cyklicznie przegląd okresowy i testy systemu zasilania UPS są nieodzownym i jedynym skutecznym sposobem na zmniejszenie ryzyka awarii. Nasza firma z Warszawy oferuje kompleksowe i profesjonale usługi serwisu UPS na terenie całej Polski.

Oferta serwisowa firmy NTZ z Warszawy

Wiedza w dziedzinie zasilaczy UPS jest zdobywana w przez firmę NTZ z Warszawy od roku 1998. Naszym Klientom oferujemy nie tylko specjalistyczną wiedzę i umiejętności, ale również bogate doświadczenie oraz zaplecze profesjonalnego sprzętu serwisowego. Posiadamy autoryzację wielu renomowanych firm z branży elektrycznej. Polecamy swoje usługi i gwarantujemy zarówno najwyższej jakości serwis UPS, jak również najlepsze ceny dostosowane do specyfiki działalności Klientów. Świadczymy usługi nie tylko w Warszawie, ale na terenie całe Polski.  Zapraszamy do współpracy.