• Dlaczego my?
    Dlaczego my?

    Zapewniamy pewne, sprawne i technicznie skuteczne funkcjonowanie zasilania gwarantowanego.

Serwis zasilaczy UPS – Powerware

Zasilacze UPS są produktami, które muszą być przede wszystkim niezawodne i zawsze w pełni przygotowane do pracy. Od ich właściwego działania, w momentach braku dostaw prądu, zależy kontynuacja produkcji czy też pracy całego zespołu. Dlatego też regularny serwis zasilaczy UPS jest konieczny, żeby zachować sprawność działania sprzętu. W naszej ofercie znajduje się serwisowanie zasilaczy różnych rodzajów, między innymi Powerware firmy Eaton.

Przegląd techniczny zasilaczy UPS

Niezawodność zasilacza UPS można osiągnąć jedynie w przypadku regularnej konserwacji urządzenia. Jeżeli zaniedbamy działania serwisowe, to może okazać się, że w kluczowym momencie zasilacz UPS nie będzie pracował z pełną sprawnością i po prostu nie wywiąże się ze swojej funkcji. Nasza firma oferuje profesjonalny serwis zasilaczy awaryjnych UPS marki Powerware, a także innych rodzajów sprzętu tego typu. Przeglądy wykonujemy raz lub dwa razy w roku, w zależności od rodzaju i stopnia eksploatacji sprzętu. Podczas serwisu zasilaczy Powerware wykonujemy szereg czynności mających na celu wyeliminować lub zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii jednego z elementów sprzętu. Zakres czynności wykonywanych podczas okresowych przeglądów obejmuje 23 punkty. W czasie serwisu dokładnie sprawdzane są wszystkie newralgiczne podzespoły, wymieniamy najczęściej zużywające się elementy, a także czyścimy zasilacz UPS Powerware. Na sam koniec serwisu wykonujemy wpis książce eksploatacyjnej.

Dlaczego warto regularnie serwisować zasilacze UPS Powerware?

Częsty i regularny serwis pozwoli uniknąć ryzyka awarii zasilacza UPS w kryzysowym momencie. Powodów przerwy w dostawie prądu może być wiele i nie ma możliwości zapobiec takim zdarzeniom. Jedynym ratunkiem w tego typu sytuacjach jest właśnie sprawnie działający, regularnie serwisowany zasilacz UPS Powerware lub innej wiodącej marki.