• Dlaczego my?
    Dlaczego my?

    Zapewniamy pewne, sprawne i technicznie skuteczne funkcjonowanie zasilania gwarantowanego.

Serwis zasilaczy UPS Socomec

Przerwy w dostawie energii lub skoki napięcia często są powodem powstawania znaczących strat dla przedsiębiorstw. Chwilowe zaburzenia ciągłości w dostarczania prądu mogą doprowadzić do utraty ważnych danych czy nawet uszkodzenia sprzętu elektronicznego. W przypadkach wystąpienia jakichkolwiek problemów z siecią energetyczną pomoże sprawnie działający zasilacz UPS. Nowoczesne Technologie Zasilania wykonują serwisy zasilaczy UPS Eaton, Socomec czy też Masterguard. Nasze działania pozwalają zachować sprzęt w najwyższej sprawności i zminimalizować skutki braku energii elektrycznej. Regularny serwis zasilaczy UPS Socomec jest gwarancją właściwego działania sprzętu, w kryzysowym momencie.

Dlaczego warto regularnie wykonywać serwis zasilaczy UPS marki Socomec?

Zasilacze UPS są złożonym sprzętem, w którym awarii ulec może wiele podzespołów. Dzięki regularnej kontroli i serwisowi można praktycznie wyeliminować ryzyko usterki któregoś z elementów. Doświadczenie zdobyte przez nasz zespół w ciągu wielu lat pracy przy zasilaczach UPS pozwala nam szybko i sprawnie zdiagnozować istniejący lub tworzący się problem, a następnie wykonać działania mające na celu przywrócić zasilaczowi pełną sprawność. Pełny serwis zasilaczy UPS Socomec, przeprowadzany przez NTZ, składa się z aż 23 punktów, które wykonujemy po kolei, aby nie przegapić żadnego z newralgicznych elementów.

Jak często należy przeprowadzać serwis zasilaczy UPS?

Przeglądy zasilaczy UPS Socomec powinno się wykonywać raz lub dwa razy w roku. Taka częstotliwość pozwoli zmaksymalizować pewność, że serwisowany sprzęt spełni swoją rolę bez zarzutu. Zapraszamy przedsiębiorców do kontaktu w celu umówienia się na serwis zasilacza UPS marki Socomec. Dzięki nam awarie prądu nie będą już problemem!